Aydınbey Group Hotels

Akdeniz’in masmavi sularına ve uçsuz bucaksız kumsallarına davetlisiniz. Queen’s Palace & Spa, Belek’in büyüleyici doğasında size heyecan verici bir tatil vadediyor. Her şey dahil hizmetimizle ayrıcalıklı olduğunuzu hissedeceksiniz. Leziz yiyecekler ve içecekler eşliğinde her anın tadını çıkaracak, dilediğiniz her an eğlenceyle buluşacaksınız.

BİLGİ VE REZERVASYON HATTI (0 242 745 05 42)

Hayatınız boyunca unutamayacağınız bir tatile ne dersiniz? 5 yıldızlı King’s Palace & Spa her şey dahil hizmetiyle beklentilerinizin ötesinde bir deneyim yaşatmaya hazır. Dillere destan olmuş Akdeniz şehri Antalya’nın tarihi kenti Side’de rüya gibi günlere merhaba deyin. Deniz, kum ve güneşin eşlik ettiği günlerde yenilenerek kendinize gelin.

BİLGİ VE REZERVASYON HATTI(0 242 745 05 33)

5 yıldızlı Famous Resort her şey dahil konseptte rüya gibi bir tatil yaşatmak için tasarlandı. Akdeniz’in insanı kendine hayran bırakan doğasında konfor ve eğlence bir arada. Dilediğiniz tüm lezzetleri tatmaya ve çeşitli aktiviteler eşliğinde mutlu anlar yaşamaya hazırlanın. Serinlemek için kendinizi havuzlara ve Akdeniz’in rahatlatıcı sularına bırakın.

BİLGİ VE REZERVASYON HATTI(0 242 745 05 89)

Hayalinizdeki tatili gerçeğe dönüştürmenin zamanı gelmedi mi? Denize 50 m mesafede Alanya’nın ritmine kapılmalı ve Akdeniz’in tadını çıkarmalısınız. Bu deneyimi beklentilerinizi sonuna kadar karşılayan bir otelde yaşamalısınız. 5 yıldızlı Gold Dreams, rüyalarınıza yanıt veriyor ve sizin için her şey dahil altın gibi bir tatil vadediyor.

BİLGİ VE REZERVASYON HATTI (0 242 745 04 64)